Doll land

Wpis

czwartek, 18 sierpnia 2011

Off topic. Dozwolone od lat 18-tu

Wpis poświęcony jest lalkom, których nie powinno się dawać do zabawy dzieciom. Choć pomagają w rozładowaniu męskiej żądzy, ich ponadprzeciętna uroda i staranne wykonanie kwalifikują je jako nietypowe dzieła sztuki. W tym wypadku - erotycznej. Ladies and gentlemen - zapraszam do zapoznania się z wpisem, poświęconym japońskim "love dolls" UWAGA! - materiał zawiera sporo golizny. I nie chodzi tu o niewinną goliznę Barbie!

---------------------------------------------------------------------

W naszym kraju takie lalki to wciąż jeszcze nowość. Gdy przegląda się oferty sklepów erotycznych, to można zauważyć, że nie prowadzą one sprzedaży wyrafinowanych i bardzo drogich sex dolls z Japonii. Oferują towary znacznie tańsze (np. dmuchane lale), kompletnie nie przypominające żywych kobiet. Miłośnicy erotycznych doznań z japońskimi lalkami muszą się naprawdę postarać i sporo wydać, żeby sprowadzić sobie silikonową towarzyszkę zabaw łóżkowych.

 

Tymczasem w kraju kwitnącej wiśni handel silikonowymi pięknościami kwitnie w najlepsze już od wielu, wielu lat. "Holenderskie żony" (datch waifu), bo taka nazwa przylgnęła do seks-lalek, wielu mężczyznom zastępują żywe partnerki. Są ciche, mało kosztują w utrzymaniu i przede wszystkim - nie zdradzają, co powoduje, że wielu panów przedkłada ich towarzystwo nad wspólne życie z prawdziwymi kobietami.

 

 

Historia japońskich sex dolls sięga lat 30-tych XX wieku. Pierwsze lalki powstały z myślą o marynarzach, którzy, pozbawieni damskiego towarzystwa, nie mieli przed długie okresy żadnych szans, aby rozładować "po bożemu" efekty nabrzmiałej chuci. Laleczki miały być substytutem chętnych do igraszek kobiet i sprawdzały się tak wyśmienicie, że powstał przeogromny sektor, produkujący takie zabawki.

 

O ile pierwsze "holenderskie żony" były lalkami dość prostego typu, o tyle dzisiaj można nabyć lalki do złudzenia przypominające żywe dziewczęta. Ilość typów, dostępnych na rynku, jest przeogromna (jak to mówi przysłowie - dla każdego coś miłego), lecz z sondaży wynika, że najchętniej kupowanymi modelami są laleczki o dziecięcych twarzach i ciałach. To  dość zatrważająca informacja, która każe głęboko zastanowić  się nad potrzebami współczesnych mężczyzn, śmiało sięgających po seks z lalkami o wyglądzie nastoletnich lolitek.

 

Obcowanie z lalką, która nie może przecież odpowiedzieć na pieszczoty i karesy swojego właściciela, ani obdarzyć go wzajemnością, przywodzi na myśl jeszcze jedno niebezpieczeństwo - utratę więzi emocjonalnej w stosunku do realnego świata. Naturalny stosunek między dwójką żywych osób (pal licho ich płeć) zastępuje się uproszczonym stosunkiem z nieożywionym przedmiotem. Fanatycy lalek twierdzą, że darzą swoje "kochanki" miłością i widzą w nich realne towarzyszki życia. Ale gdzie w tym miejsce dla prawdziwych kobiet i mężczyzn?

 

Pomimo kontrowersji, które wzbudzają seks-lale z Japonii, trudno przejść obok nich obojętnie. Ich ponadprzeciętna uroda i staranne wykonanie kwalifikują je przecież jako nietypowe dzieła sztuki. W tym wypadku - erotycznej, ale chyba jednak - sztuki.

 

01

02

03

03a

04

05

06

07

Wyzywająca poza nie pozostawia wiele do wyobraźni i dobitnie wskazuje, po co ta lalka istnieje.

lale świntuchy

łapka lali

09

10

 

Pomijając wybitnie erotyczny aspekt takich lalek, to przyznam, że bardzo chciałabym mieć przedstawicielkę w kolekcji. Na pewno świetnie by pozowała, choć niekoniecznie bez ubrania i nie w tak wyuzdanych pozach. Z całą pewnością jest w pełni artykułowalna :)

 

Wszystkie zdjęcia pobrałam ze strony producenta lalek: http://www.orient-doll.com/

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
stary_zgred1
Czas publikacji:
czwartek, 18 sierpnia 2011 23:33

Polecane wpisy

 • Get your motor runnin’, head out on the highway

  W poszukiwaniu świeżych, lalkowych okazów, zabrnęłam w okolice, gdzie wieczorami latarnie świecą tylko połową żarówki, a w ciemnych zaułkach kręcą się długowłos

 • Po łebkach

  Zimno! Podczas porannych dojazdów do pracy okrutnie marznie mi nos. Chciałabym, żeby choć na chwilę wróciło lato. Tymczasem, w chłodnej, jesiennej atmosferze, p

 • Czarno to widzę!

  I znów muszę zacząć od rzeczy mało chwalebnej, czyli brzydkiego uczucia zazdrości i niezaspokojonej żądzy, które lubią robić mi zamęt w głowie. Wszystkiemu wini

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • ziutek44 napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 12:37:06:

  nie wyswietlaja mi się zdjęcia, tylko filmik:(

 • stary_zgred1 napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 14:40:20:

  Już wszystko działa :)

 • dollsecondhand napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 17:13:20:

  Choćby te lalki były ładne i najstaranniej wykonane, to będą mnie brzydzić - co innego lalka artystyczna, a co innego lalka z dziurą między nogami.

 • ziutek44 napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 17:26:24:

  zupełnie nie wyglądaja jak lalki...., bardzo realistyczne:) szkoda, ze maja takie przeznaczenie:) za manekiny tez mogłyby robić:)

 • dollbby napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 18:52:26:

  widziałem je kiedyś, są śliczne no ale tylko jako dzieła sztuki a nie pod nazwą "puste rżniecie"

 • stary_zgred1 napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 19:08:52:

  Pomimo kontrowersyjnego zastosowania, nie można im odmówić urody. Ja bym taką zdobyczą nie pogardziła, i myślę że lalka byłaby doskonała modelką. Części intymne nie byłyby używane, chyba że przyszłaby mi chęć na jakieś erotyczne fotosesje.
  Z pewnością nie byłoby też problemów z doborem ubranek dla takiej lalki - mogłaby nosić ubrania swojej właścicielki.

 • a-privace napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/19 23:16:23:

  Nie mój rozmiar, pozostanę jednak przy laleczkach mniejszych gabarytów;) a poważnie- te lale są aż za pięknem żeby służyły do celów erotycznych- jedyne co mnie nieco "zmroziło" to te na końcu, małe dziewczynki jako lale erotyczne...

 • mono-doll napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/20 00:10:39:

  Młode dziewczynki w szkolnych mundurkach seks-lalkami... To już jest chore.

  Ja mam mieszane uczucia co do posiadania takiej lalki w kolekcji: z jednej strony to super sprawa, bo można by ją stroić w swoje ubrania, a możliwości pozowania byłoby naprawdę multum. Ale z drugiej... one są zbyt realistyczne, znając siebie, pewnie bym się takiej obawiała siedząc z nią w jednym pomieszczeniu :D No i kwestia spojrzenia osób trzecich: bo o ile rodzina czy znajomi w miarę rozumieją gromadzenie lalek Barbie, to takiej do złudzenia przypominającej człowieka lalki już nie.

  A tak przy okazji, wiele razy będąc ze znajomymi w galeriach handlowych, śmiali się ze mnie, że zamiast chodzić i oglądać ubrania, to ja się manekinom przyglądam :D Niejednego takiego faceta zabrałabym ze sobą do domu :D

 • jewel-snake napisał(a) komentarz datowany na 2011/08/20 14:55:08:

  widziałam takie lalki na zdjęciach, faktycznie świetnie wykonane. co do ich popularności w Japonii - z tym muszę się nie zgodzić. oczywiście ludzie to kupują, ale nie jest to nie wiadomo jak rozpowszechnione.
  w przeciwieństwie do innych ludzie, nie widzę na zdjęciach żadnej małej dziewczynki, tylko same dorosłe kobiety @@

 • Gość marino napisał(a) z *.pila.vectranet.pl komentarz datowany na 2011/09/02 16:52:21:

  Piękne lalki, ale nawet nie sądziłem, że są takie o wyglądzie nastolatek.

  Wcześniej widziałem tylko takie o wyglądzie dorosłych kobiet.

  Jednak ceny są ogromne bo około 10 tys dolarów za realistyczną lalkę.

 • Gość marino napisał(a) z *.pila.vectranet.pl komentarz datowany na 2011/09/02 16:54:47:

  Zresztą to dobrze, że są do celów erotycznych. Bo wiadomo, że czym ładniejsza tym bardziej podniecająca.

  Te brzydactwa w polskich sexchopach nadają się tylko na śmietnik.

 • Gość napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2011/12/07 04:18:30:

  Takich ? ,,bogatych'' w Polsce -nie ma ?[ wybierając sex lala silikon Polska sprzedaż-przekierowanie na tą stronę]. Potrzebne są protzy silikonowych piersi ,nogi [silikon na wierzchu]-nikt tego nie robi-bo kapitał?, materiał?, pomieszczenia?,praca,wiedza?. ...

 • stary_zgred1 napisał(a) komentarz datowany na 2011/12/07 22:13:28:

  I brak nabywców :) Gdybym miała jakieś ogromne środki, to kupiłabym sobie taka piękną lalę do kolekcji. Nie ukrywam, że obejrzałabym z ciekawością wszystkie detale jej wykonania, choć do igraszek łóżkowych raczej by nie służyła. Byłaby, z cała pewnością, wielką ozdobą lalkowego zbioru.

 • Gość innuendoPL napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/05/23 18:17:27:

  Jestem użytkownikiem portalu wykop.pl i jestem OBURZONY. JAKIM PRAWEM TAKIE LALKI ISTNIEJĄ? Przecież prawo zabrania chyba gwałcenia małych dziewczynek? Ale w polsce jak zwykle masa zboczeców i kupują takie rzeczy!

 • Gość ktoś napisał(a) z *.punkt.opole.pl komentarz datowany na 2012/05/23 23:44:28:

  też jestem użytkownikiem Wykop. Na wstępie chcialbym zaznaczyc, ze te male dziewczynki jako erotyczne lalki - to jest chore.

  ALE

  Wiki mówi:
  Pedofilia rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.
  Dziecko w podstawowym znaczeniu młody człowiek, który nie osiągnął jeszcze pełnej dojrzałości.

  Taka lalka chyba człowiekiem nie jest.

 • bene20 napisał(a) komentarz datowany na 2012/06/13 14:28:54:

  technika rozwija sie bardzo szybko w każdej gałęzi przemysłu, ale myślę ze takie gadżety nadają się dla prawdziwych fanów albo osób które naprawdę potrzebują odmiany w łóżku, dopóki takie lalki nie będą na "pół ludzkie" to ja wolę kontakty seksualny z normalnymi żywymi kobietami ;)

 • Gość szejk napisał(a) z *.ip4.netico.pl komentarz datowany na 2016/02/27 11:51:55:

  nie trzeba szukac daleko w polsce sa juz te lalki www.sex-lalka.pl no i znany dystrybutor najwiekszy w Polsce silikonowych lalek www.sexylalka.pl

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Roy Tanck's Flickr Widget requires Flash Player 9 or better.

Get this widget at roytanck.com